ІФНТУНГ активно працює над переходом на енергетичний напрям

Це показав INFO DAY «Перехід університету на енергетичний напрям», який  відбувся 26 червня  2024 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу в онлайн-форматі.

Головний меседж заходу – ІФНТУНГ працює, попри складну ситуацію, над побудовою Енергетичного університету.  «Цей захід є надзвичайно важливим для нашого університету, оскільки ми робимо значний крок до сталого розвитку та інновацій у галузі енергетики. Енергетичний університет прагне стати провідним центром навчання і досліджень у сфері відновлюваної енергетики та енергетичного менеджменту», - зазначає у своєму виступі ректор університету Ігор ЧУДИК.

INFO DAY зібрав досвідчених спікерів – науковців, викладачів, представників бізнесу та студентів, які поділились практичним досвідом реалізації переходу університету на енергетичний напрям.

У фокусі тем  INFO DAY:

• Розроблення освітніх програм у галузі відновлюваної енергетики для надання студентам найсучасніших знань та навичок, затребуваних на профільному ринку.

•Цифрова трансформація університету та впровадження новітніх інформаційних  технологій для сталої енергетики у навчальний процес.

• Сучасне якісне технічне забезпечення та оснащення, які є основою для підготовки висококваліфікованих фахівців у галузі енергетики.

• Підготовка студентів для потреб ринку з орієнтацією на реальні потреби індустрії та забезпечення наших випускників найкращими кар’єрними можливостями.

• Залучення студентів до процесу сталого розвитку і формування свідомого суспільства.

Університетський захід у рамках Європейського тижня сталої енергії показав не лише великі перспективи ІФНТУНГ у побудові Енергетичного університету, але й чіткі плани з її реалізації та команду однодумців, яка цей план буде втілювати у життя.

Довідково. Європейський тиждень сталої енергії – це ініціатива ЄС, започаткована 2006 року, спрямована на збільшення джерел відновлювальної енергетики та покращення енергоефективності.