ІФНТУНГ - 54!

Сьогодні свято, яке об’єднує багато поколінь студентів, викладачів, випускників університету!  Що ж може бути спільного у людей різних за віком, які навчалися на різних спеціальностях, факультетах, у різних групах? Так, це – любов до рідної Аlma Мater, у якій вже 54 роки поспіль розквітають таланти студентів, аспірантів, докторантів, викладачів, науковців, співробітників!

21 вересня – 54-річчя нашого спільного дому – Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу! Ця славна дата несе за собою великі досягнення та перемоги! Це - щоденна невтомна праця всього колективу, яка стала основою успішного розвитку університету! І сьогодні, саме завдяки спільним зусиллям, ми маємо ким і чим пишатись: студентами, яких налічується близько 10 тисяч, котрі демонструють, що вони є одними з кращих, перемагаючи у всеукраїнських і міжнародних олімпіадах. А все – завдяки висококваліфікованим викладачам, яких налічується понад 800; випускниками, яких налічується більше 60 тисяч і котрі забезпечують визнаний в країні та за її межами розвиток науки, технологій, техніки, інновацій; науковцями, освітянами і дослідниками, які своєю працею крок за кроком зміцнюють енергетичну безпеку нашої держави! Ми пишаємось потужною матеріально-технічною базою, що включає: високотехнологічні лабораторії; 12 навчально-лабораторних корпусів, 8 гуртожитків, базу відпочинку, бази практик; спорткомплекс ім. Гемби А.П.; геологічний музей, мінералогічна колекція якого визнана однією з кращих в Європі та становить національне надбання України; єдине в Західній Україні наукове містечко «Нова Енергія»; тренажерний буровий центр, який акредитований міжнародною організацією IWCF та надає освітянські послуги за міжнародними стандартами для спеціалістів бурових підприємств нафтогазової галузі; ЦККНО «Техноекобезпека Карпат», головним завданням якого є надання науковцям ЗВО України, інших установ та організацій можливості проводити дослідження на сучасному науковому обладнання; науковий парк «Надійний трубопровідний транспорт енергоносіїв»; центр розвитку підприємництва «Бізнес-Інкубатор»; єдиний в Європі науковий полігон з п’яти нафтових свердловин тощо. Та це ще не всі наші спільні досягнення… Попереду ще більше – безліч планів, амбіцій і звершень!

У цей день дякуємо студентам, викладачам, науковцям, дослідникам, випускникам і всім працівникам університету, які доклалися до розвитку нашого університету! Бажаємо міцного здоров’я, щастя, оптимізму, щоденного натхнення та нових звершень на благо нашого університету й України!