І виклики, і зміцнення партнерства

Кінець першого місяця навчання - традиційний час підбивати проміжні підсумки, і міжнародні ініціативи  - не виняток. Зокрема, 30 вересня відбулась онлайн-зустріч представників ІФНТУНГ та London South Bank University, які є партнерами в рамках ініціативи ''Twinning Ukraine''. ІФНТУНГ на зустрічі представляли координатор ініціативи ''Twinning'' в ІФНТУНГ доцент кафедри комп’ютерних систем і мереж Мар’ян СЛАБІНОГА та гарант освітньої програми “Інформаційні технології для сталого розвитку енергетики” професор кафедри інженерії програмного забезпечення Ігор ЛЮТАК.

Представники університетів обговорили низку важливих питань, пов’язаних з реалізацією співробітництва в різних сферах, серед яких:
- підготовка до першого випуску магістрів, котрі навчаються за програмою подвійних дипломів “Інформаційні технології для сталого розвитку енергетики” та вже взимку отримають диплом британського університету;
- підсумки вступної кампанії 2024 року для даної освітньої програми, де партнери відзначили вагомий прогрес у результатах набору (25 вступників, порівняно з 11 в 2023 році);
- благодійна допомога Інституту інформаційних технологій, будівля якого постраждала внаслідок ракетного удару російської федерації 22 червня 2024 року, зокрема - передача комп’ютерної техніки;
- участь у конкурсі проектів, присвячених гендерній рівності у вищій освіті, оголошеному Британською Радою;
- перспективи відкриття нових освітніх програм та роботи над новими проєктами.

Представники обидвох університетів-партнерів погодилися, що налагоджена співпраця над існуючими проєктами за два роки роботи дала вагомі результати, й подальше співробітництво між ІФНТУНГ та LSBU в освітніх, наукових та соціальних проектах обіцяє бути перспективним та плідним. Попереду - нові виклики та зміцнення партнерства!