Волонтери, працівники, студенти університету в цілодобовому режимі забезпечують логістику гуманітарної допомоги (отримання, сортування, облік, зберігання та розподіл серед біженців, які її потребують).
Ця допомога поступає від громадян, громадських організацій іноземних країн у відповідь на нічим не спровоковану російську агресію. Допомога довго не затримується на зберіганні, а одразу перенаправляється постраждалим. Люди самовіддано забезпечують функціонування створеного у перші дні війни логістичного центру. Нестача спеціальних вантажно-розвантажувальних машин чи механізмів компенсується робочими руками волонтерів, їх високою організованістю, свідомістю та вірою в нашу перемогу.
У нас висока мотивація, щоб згуртуватись для злагодженої роботи в тилу. Адже ми на своїй землі і захищаємо її усіма можливими способами. Адже російська агресія поставила перед нами принципове питання – чи виживе українська нація після задекларованої агресором мети – «денацифікації» України, тобто, тотального винищення усього українського та геноциду українців на наших землях.
Важливо. Останні трейлери, які прибули з Європи, завезли гуманітарну допомогу від Червоного Хреста та британських громадян. Серед гуманітарки – одяг, речі повсякденного користування, гігієни, в тому числі й для дітей.
Підтримка світової спільноти на всіх фронтах України є важливою складовою нашої перемоги.