Гостьова лекція з дисципліни «Світовий ринок праці та людський розвиток» Дутки Олега

07.12.23 відбулась гостьова лекція з дисципліни «Світовий ринок праці та людський розвиток» для студентів гр. МЕ-22-1 (ОПП «Міжнародна економіка») на тему: «Людський розвиток у контексті глобальних викликів» референта Міністерства соціальних справ, охорони здоров'я, піклування та захисту прав споживачів в Австрії Дутки Олега.

Модерували зустріч гарант ОП "Міжнародна економіка" доц., к.е.н., Андрійчук Ігор та професор кафедри ПЕК, Зелінська Галина.

Лекційне заняття було структуровано в контексті особливостей відновлення та підтримки ринку праці  Австрії у результаті світового глобального виклику: епідемії Covid. Андрій Дутка детально охрактеризував механізми державної підтримки роботодавців та працівників підчас  епідемії, розкрив специфіку епідемілогічного законодавства в Австрії, та описав прикладні підходи до  надання допомоги постраждалим від епідемії Covid.

Висловлюємо щиру подяку пану Олегу Дутці за організацію та проведення змістовної та цікавої лекції.

• 07.12.2023 1
  • 07.12.2023