ГЕОЛОГО-ЗНІМАЛЬНА ПРАКТИКА

З 01 по 21 липня студенти 1-го курсу спеціальності 103 «Науки про Землю» (освітньо-професійні програми «Геологія родовищ нафти і газу» та «Нафтогазова геофізика» проходили навчальні геолого-знімальну та ознайомчу нафтогазопромислову практики на університетській базі “Факел”,  яка розташована в с. м. т. Битків Івано-Франківської області.

Студенти ходили в маршрути, описували відслонення та відбирали взірці гірських порід, що стало основою для побудови геологічних карт.

Студенти також відвідали музей нафтопромислів «Галичина» у м. Надвірна, копальню нафти «Wesela wdowka» та промислові об’єкти ПАТ «Укрнафта» і АТ «Укргазвидобування».

З 15 по 21 липня продовжилися камеральні роботи на кафедрі ГРН ІФНТУНГ в м. Івано-Франківську.

• практика