Фахові компетенції з аудиту разом з практикуючим аудитором поглиблено!

Студенти-магістри групи ОПм-22-1 спеціальності облік і оподаткування ІФНТУНГ та ЗУНУ зустрілися онлайн з партнером з аудиту АФ «Аудит Сервіс INC» п. Наталією Ципочкою, щоб обговорити практичне проведення аудиторських процедур з аудиту фінансової звітності. Зустріч відбулася 08.02.2023 р. на платформі ZOOM разом з викладачами проф. Семанюк В. З. (ЗУНУ), проф. Кафка С. М., доц. Степанюк О. С. (ІФНТУНГ)

Студенти вислухали презентацію від сертифікованого аудитора, який пояснив основні аспекти аудиторських процедур та надав конкретні приклади їх використання. Після цього студенти мали можливість задати запитання та отримати відповіді від викладачів та аудитора.

Аудитор розповів про свій досвід роботи в галузі та виконання аудиторських процедур у реальних компаніях. Він також поділився порадами щодо підготовки до аудиту та підкреслив важливість точності та уважності при виконанні аудиторських процедур.

Студенти-магістри висловили своє задоволення зустріччю та відзначили, що набули багато нових знань та практичного досвіду, що будуть корисними при виконанні курсової роботи з «Організації та методики проведення аудиту».

Зустріч є частиною програми навчання університетів, яка надає студентам можливість поглибити свої знання та досвід у різних галузях. Вона також сприяє взаємодії між студентами та практикуючими фахівцями, що дозволяє студентам отримати більш повне уявлення про реальні виклики та можливості у своїй майбутній професійній діяльності.

• он-лайн зустріч