ERASMUS+ як можливість для розвитку

У межах співпраці Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу з Краківською гірничо-металургійною академією ім. Станіслава Сташиця директорка інституту економіки та менеджменту, професорка Іванна Запухляк та заступниця директорки з міжнародної роботи, доцентка Леся Вербовська взяли участь у програмі міжнародної мобільності ERASMUS+.

05-05-22-105-05-22-2

Мета візиту працівників університету - розширення співпраці між інститутом економіки та менеджменту ІФНТУНГ і факультетом управління AGH, обмін досвідом в організації навчального процесу, напрацювання нових напрямів наукової співпраці. Також у межах візиту доцент Вербовська Л. С. провела 8 год. лекцій для студентів AGH, присвячених управлінню змінами.

001-0002003