Екскурсійний сезон стартував!

Разом зі стартом навчання в ІФНТУНГ відновились екскурсії для старшокласників. Відкрили екскурсійний сезон студенти Івано-Франківського фахового коледжу ЛНУП спеціальностей «Геодезія та землеустрій» і «Садово-паркове господарство».

Разом зі своїми викладачами О.Б. Бодак і Т.В. Вагилевич гості університету відвідали його перлину, Геологічний музей, та низку інших популярних серед учнівської молоді локацій і провели на їх базі практичні заняття.

До слова, учасники цієї екскурсійної групи належать до пільгової категорії, що може навчатися в університеті впродовж скороченого терміну. Такі можливості мають саме вихованці коледжів.

Але час для планування майбутньої освіти ще є. А наразі - слушний момент подати заявку на наступну екскурсію. ІФНТУНГ радо відкриває двері для всіх охочих побачити на власні очі найкращий технічний ЗВО краю.