Екскурсія учнів Бурштинського ліцею №3

8.02.2024 учні Бурштинського ліцею №3 мали нагоду познайомитися з Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу. Вибір цієї локації для екскурсії був усвідомленим, оскільки Бурштин відомий як місто-енергетик на Прикарпатті, і університет готує висококваліфіковані кадри для цієї галузі. Учнів запросили на екскурсію, щоб продемонструвати їм освітні та наукові можливості університету, спонукати до самовдосконалення та зацікавити їх у технічних спеціальностях.

Під час екскурсії учні мали можливість глибше ознайомитися з кафедрою комп’ютеризованого машинобудування Інституту інженерної механіки та робототехніки. Вони отримали змогу відчути атмосферу творчості та наукового дослідження, побачивши на власні очі, як студентські ідеї перетворюються на реальні проекти. Професор Володимир Копей та аспірант Ігор Пронюк відкрили для учнів двері у світ сучасних технологій, показавши їм студентські проекти, які були втілені в життя: 3D-принтер, роботи-маніпулятори та верстат з числовим програмним керуванням (ЧПК). Науковці наголошували, що для успішної інженерної діяльності необхідно мати сучасне інженерне мислення на рівні технологій, зокрема комп’ютерних.