Ефективний тренінг для студентів від «Геосинтез Інженірінг» – партнера ІФНТУНГ

18-21 листопада 2019  на кафедрі буріння свердловин Інституту нафтогазової інженерії Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся теоретично-практичний тренінг для студентів за участі представників компанії «Геосинтез інженірінг». У фокусі тренінгу - технологія роботи з буровими промивальними  рідинами на прикладі Дніпрово-Донецької западини.

Лекційний курс прочитав заступник директора «Геосинтез Інженірінг» Юрій Володимирович Лубан. Відтак теорію закріплювали на практиці в  лабораторії бурових промивальних рідин  кафедри буріння свердловин ІФНТУНГ, де й проходив лабораторно-практичний тренінг.

В лабораторії зі студентами працювали представники «Геосинтез інженірінг»: заступник директора Юрій Лубан, завідувач лабораторії Ніна Король та начальник сектору термобаричних досліджень Назар Жолоб. Від кафедри буріння свердловин роботу студентів курували викладачі –  доценти Ольга Бейзик і Володимир Богославець. Студентам довелось в короткі терміни запропонувати хімічну обробку заданих бурових розчинів і реалізувати її в лабораторних умовах  для відновлення попередніх  властивостей бурових розчинів. 

Довідково. Діяльність партнерів ІФНТУНГ – ТОВ «Геосинтез інженірінг» зосереджена на розробці, впровадженні та авторському супроводі бурових розчинів і спеціальних рідин для закачування в свердловини. Підприємство є єдиним  в Україні, яке не відтворює імпортні промивні рідини, а розробляє і використовує в практичній роботі власні рецептури.

 

  • ІФНТУНГ
  • ІФНТУНГ
  • ІФНТУНГ
  • ІФНТУНГ
  • ІФНТУНГ