Директор АФ "Аудит сервіс ІНК" про актуальні питання звітності аудиторської фірми для студентів-обліковців

21.10.2021 р. директор ТОВ "Аудит сервіс ІНК"  Чучук Юрій Володимирович на лекції з аудиту розкрив студентам групи ОП-18-1 усі процедури звітування субєктів аудиторської діяльності в Україні. На практиці фахівець навчив здобувачів освіти як скласти  «Звіт суб’єкта аудиторської діяльності про надані послуги», Звіт про прозорість, Звіт про надані послуги підприємствам, які складають суспільний інтерес. Студенти активно задавали питання, що стосуються процедур складання і подання звітності, які міжнародні професійні організації визнані в переліку ОСНАД щодо знань МСФЗ персоналу САД, що робити, якщо допущено помилку у складанні звітності і як подати звітність за призначенням. Зустріч виявилася змістовною і цікавою для майбутніх аудиторів!