Дипломи магістрів вручили випускникам ІАБЕ

В Актовій залі науково-технічної бібліотеки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулося урочисте вручення дипломів магістрам Інститут архітектури, будівництва та енергетики ІФНТУНГ (ІАБЕ).

Привітав новоспечених магістрів директор ІАБЕ Мирослав Мазур, який висловив впевненість, що університет підготував добрих фахівців у галузях енергетики,1архітектури, будівництва, геодезії та землеустрою.

У піднесеному настрою були й випускники. Вони приймали привітання від викладачів, рідних та друзів та побажання професійних успіхів.

Університет відпускає їх у нову путь у нелегкий час. Але ми всі дивимось з вірою у перемогу та мирне майбутнє України, в якій кожен з фахівців знайде своє гідне професійне місце.