Другий тиждень виробничої практика для студентів 3-го курсу освітньої програми "Інженерія відновлюваної енергетики". Спека, тривалі вимкнення електричної енергії але ми працюємо. Цього тижня якраз досліджуємо принципи побудови, монтажу та налаштування автономних фотоелектричних систем для забезпечення потреб резервного живлення.

Вивчаємо різні типи інверторів та зарядних контролерів, особливості роботи з свинцевими та літійферофосфатними акумуляторними батареями. Вимірюємо інсоляцію, визначаємо оптимальний кут встановлення фотоелектричних модулів. Отримуємо навички роботи із спеціалізованими засобами вимірювальної техніки для налаштування і контролю фотоелектричних систем то контролю якості електричної енергії.

Практика проводиться в навчально-виробничій лабораторії монтажу, налаштування та експлуатації фотоелектричних станцій, яка створена завдяки проекту USAID Проєкт енергетичної безпеки (https://energysecurityua.org/ua/), що фінансується урядом США.