25.04.2024р. у аудиторії 5105 о 12.00
Відбувся другий етап студентської конференції
Активну участь в конференції взяли студенти кафедри геології та розвідки нафтових і газових родовищ, а саме:
Григорук Богдан (ст.гр.НЗГм-23-1), Стиславська Анна (ст.гр.НЗГм-23-1)
Ліщинська Тетяна (ст.гр.НЗГ-20-1), Федорняк Мирослав (ст.гр.НЗГ-20-1)
Бенюк Вікторія (ст.гр.НЗГ-21-1), Купчак Христина (ст.гр.НЗГ-21-1)
Тарас Ольга (ст.гр.НЗГ-22-1).
ПИШАЄМОСЬ НАШИМИ СТУДЕНТАМИ !
Додаткова інформація новин:
ОСТАННІ НОВИНИ
-
Справедливість для тих, хто заплатив найвищу ціну: в ІФНТУНГ обговорили захист родин загиблих військових
-
Енергія підтримки: ІФНТУНГ отримав сонячний колектор від німецьких благодійників
-
Студент ФКЕП ІФНТУНГ переміг у конкурсі «Винахідник року»
-
Визнання, заслужене роками праці
-
Науковці ІФНТУНГ та європейські колеги видали спільну наукову монографію