ДОЦЕНТКА КАФЕДРИ ПУА ТА СТУДЕНТКА СПЕЦІАЛЬНОСТІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ «МОЛОДІЖНИЙ ПРАЦІВНИК»

Доцентка кафедри публічного управління та адміністрування ІФНТУНГ Лариса Мосора та студентка бакалаврської програми 281 «Публічне управління та адміністрування» Тетяна Ольховська взяли участь у базовому триденному тренінгу «Молодіжний працівник - Youth Worker Ukraine», що у серпні проходив в Івано-Франківську.

Організаторами заходу стали Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради, Управління спорту та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, Івано-Франківський молодіжний центр «Рух» за підтримки Міністерства молоді та спорту України , Всеукраїнського молодіжного центру та Програми розвитку ООН в Україні.

Захід об’єднав близько 20 осіб, які працюють з молоддю в різних установах та організаціях міста. Учасники й учасниці тренінгу під наставництвом тренерок Христини Мокрій і Мар'яни Циганин опрацьовували теоретичну інформацію про молодіжну роботу, ділилися досвідом та займалися практичними заняттями. Наприкінці занять Лариса Мосора та Тетяна Ольховська отримали свідоцтво про проходження курсу, з чим ми їх і вітаємо!

Як відзначають наші представниці, отримані під час тренінгу знання та досвід будуть корисними як у навчальному процесі, так і в позаосвітньому житті університету та кафедри.