ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ПУА ВЗЯВ УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ З МІЖНАРОДНОГО ГУМАНІТАРНОГО ПРАВА ДЛЯ ПУБЛІЧНИХ СЛУЖБОВЦІВ

На початку лютого цього року доцент кафедри публічного управління та адміністрування ІФНТУНГ Олександр Білоцький взяв участь у тренінгу для тренерів (ТоТ) на тему «Як підвищити ефективність та результативність освітніх заходів з міжнародного гуманітарного права для публічних службовців».
Під час триденного заходу учасники та учасниці разом із тренерами Олександрою Козорог і Олександром Войтенком, а також експертом Юрієм Усмановим підвищували свою компетентність в освіті дорослих, опановували сучасні методи викладання міжнародного гуманітарного права, навчалися організовувати освітні заходи в офлайн та онлайн форматах.
За участь у ТоТ Олександр Білоцький отримав сертифікат про успішне завершення навчального курсу для тренерів.
Довідково. Курс для тренерів з міжнародного гуманітарного права є частиною Програми «Права людини в дії» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що реалізується Українською Гельсінською спілкою з прав людини - УГСПЛ.