Дорога до успішної кар’єри

У сучасному світі, де інновації та технології стрімко розвиваються, питання здобуття якісної технічної освіти стало актуальнішим, аніж будь-коли. Одним із найбільш ефективних підходів до навчання виявилась дуальна освіта, що поєднує теоретичне університетське навчання з практичною підготовкою на підприємствах.

Вона має низку переваг, що роблять її ідеальним вибором для здобуття технічних спеціальностей. По-перше, студенти отримують можливість опановувати фах у реальних умовах виробництва, тобто не лише вивчати теорію, а й застосовувати отримані знання на практиці, що значно підвищує рівень їхньої компетентності.

По-друге, дуальна освіта сприяє налагодженню співпраці між університетами й роботодавцями, забезпечує високий рівень відповідності навчальних програм вимогам ринку праці. Таким чином, студенти, отримавши диплом, уже мають досвід роботи у відповідній сфері, що є значною перевагою під час пошуку першого місця праці. Це створює найкращі умови для їхньої подальшої кар'єрної реалізації та професійного зростання.

Третя перевага –  гнучкість. Дуальна освіта – це синтез навчання й роботи, що приваблює тих, хто хоче одночасно здобувати знання й отримувати практичний досвід, а також – ще й зарплату, крім стипендії.

Івано-Франківський національний технічний університету нафти і газу широко використовує цей потужний інструмент підготовки висококваліфікованих спеціалістів у технічній сфері, які володіють ітеоретичними знаннями, і практичними навичками.

Партнери Координаційного центру дуальної освіти ІФНТУНГ – Федерація роботодавців України, Група компанія «Нафтогаз», ПАТ «Укрнафта», Група компаній "Західнадрасервіс" , ПрАТ "Нафтогазвидобування", РГК «Івано-Франківськгаз», АТ «Прикарпаттяобленерго»,  ТзОВ "Прикарпатенерготрейд", ТзОВ "Укрнафтагазсервіс", ТОВ «Георозвідка», Дністровське басейнове управління водних ресурсів, ТОВ «УКРПРОМХІМТЕХ», ТОВ НВП «Укртрубоізол», БК «Спілка забудівників», БК «Інвестрембуд», ТзОВ "Нордік ДЕВЕЛОПМЕНТ", ТзОВ "Сервіс енергогруп", ПрАТ "Івано-Франківськцемент", Агроіндустріальний холдинг МХП та низка інших компаній, зацікавлених у випускниках відомого прикарпатського ЗВО. 

Більше сотні студентів уже обрали для себе такий формат навчання і вже роблять перші кроки в обраній професії. Найбільше охочих стартувати в кар’єрі просто зі студентської лави – в Інституті нафтогазової інженерії, Інституті інформаційних технологій, Інституті інженерної механіки та робототехніки, на факультеті природничих наук. Але в Координаційного центру дуальної освіти є чимало успішних кейсів переходу на дуальну форму освіти студентів Інституту економіки та менеджменту, Інституту архітектури, будівництва та енергетики.

Дорога до успішної кар’єри відкрита кожному!