11 квітня 2024 року магістр групи ЕКОм-23-1 Андрій Вацеба взяв участь у Міжнародній науковій конференції за участю молодих науковців «Регіональні проблеми охорони довкілля та збалансованого природокористування», яка відбувалась у змішаному форматі на базі Одеського державного екологічного університету.
Андрій Вацеба представив власні дослідження у доповіді на тему «Проблема малих водотоків на території Івано-Франківської ОТГ», науковий керівник доцент Марія Орфанова.
Додаткова інформація новин:
ОСТАННІ НОВИНИ
-
Справедливість для тих, хто заплатив найвищу ціну: в ІФНТУНГ обговорили захист родин загиблих військових
-
Енергія підтримки: ІФНТУНГ отримав сонячний колектор від німецьких благодійників
-
Захоплива подорож у світ геології для юних дослідників!
-
Студент ФКЕП ІФНТУНГ переміг у конкурсі «Винахідник року»
-
Визнання, заслужене роками праці