Доцента кафедри КМВ Карпика Р.Т. нагороджено медаллю "За заслуги перед ІФНТУНГ"

Доцент кафедри КМВ Карпик Роман Тимофійович отримав відзнаку Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу– медаль «За заслуги перед ІФНТУНГ». Нагороду вручили директор інституту інженерної механіки Романишин Я.І. та завідувач кафедри КМВ Панчук В.Г. з нагоди 75-річчя від Дня народження та за успішну і тривалу працю, тривалу роботу, високі показники науково-педагогічної діяльності. Відповідний наказ підписано ректором ІФНТУНГ Крижанівським Є.І..

Щиро вітаємо Вас, Романе Тимофійовичу!

Зичимо Вам міцного здоров’я, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого, нових здобутків у професійній роботі. Кафедра КМВ пишається своїми славетними співробітниками. Їхні здобутки важливі не лише для університету, а й для країни. Тож бажаємо нових досягнень і нагород!

Карпик Р.Т.

• Вручення нагороди
  • Медаль «За заслуги перед ІФНТУНГ»