16 вересня 2023 року студенти груп ЕКО-23-1, ЕКО-21-1 разом з викладачами кафедри екології Зоріном Денисом Олексійовичем і Москальчук Наталією Михайлівною побували на території Дністровського регіонального ландшафтного парку імені Сергія Дідича. Туристичний похід був організований Марією Тємченко, студенткою гр. ЕКО-21-1, в рамках реалізації її власної програми заходів як переможниці конкурсу «Амбасадор басейну Дністра». Екскурсовод парку, к. геогр. н. Фоменко Наталія Володимирівна ознайомила студентів з гідро-геологічними та геоморфологічними особливостями Дністровського каньйону, біорізноманіттям лучних і лісових ланшафтів, Одаївським печерним комплексом, найсміливіші змогли спуситись у печеру «Думка». На завершення рекреанти змогли відновити сили та отримали естетичну насолоду від панорами Дністра, що відкривається з Одаївського дельтадрому.
ОСТАННІ НОВИНИ
-
ІФНТУНГ розширює цифрове партнерство в освіті
-
ІІ Конкурс письмового перекладу ІФНТУНГ об'єднав майже 500 творчих робіт
-
Висока державна відзнака – визнання професіоналізму та багаторічної праці
-
Справедливість для тих, хто заплатив найвищу ціну: в ІФНТУНГ обговорили захист родин загиблих військових
-
Енергія підтримки: ІФНТУНГ отримав сонячний колектор від німецьких благодійників