Дія:сіті : як оподатковувати IT діяльність в нових умовах? Шукала відповіді на запитання студентка групи ОП-20-1 Каріна Лізанець

Облік, аналіз, контроль і оподаткування: проблеми та перспективи розвитку:  2 червня 2023 року на базі університету відбулася XVIІІ всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених на тему «Бухгалтерський облік, аналіз, контроль і оподаткування: стан, проблеми та перспективи розвитку».

Співорганізатори форуму - Полтавський університет економіки і торгівлі, Криворізький національний університет, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Національна академія статистики, обліку та аудиту, Державний університет «Житомирська політехніка», Одеський національний економічний університет.
Модератор заходу - доцент кафедри обліку, контролю, аналізу та оподаткування О.М. Чабанюк.
Відкрив засідання вітальним словом голова організаційного комітету, ректор, професор П.О. Куцик. З вітальним словом виступили: проректор з наукової роботи, професор Б.Б. Семак, декан факультету економіки та управління, професор Т.О. Герасименко, завідувач кафедри обліку, контролю, аналізу та оподаткування, професор Р. М. Воронко
На пленарному засіданні заслухано доповіді здобувачів університету: Лізанець К. В. на тему «Особливості оподаткування резидентів Дія.сіті» (науковий керівник: доц. Хома С. В., Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу); Мельниченко Л. Б. на тему «Вплив переоцінки основних засобів на фінансово-господарську діяльність підприємства»  (науковий керівник: проф. Куцик П. О.);  Плазової А. В. на тему  Форензік-аудит як напрям внутрішнього аудиту (науковий керівник: проф. Воронко Р. М.); Рой О. Р. Сінєльнікової Ю. Я. на тему «Штрафи, пені, неустойки: обліково-правові засади» (науковий керівник: проф. Головацька С. І.);  Гринюк А. В. на тему «Особливості обліку витрат підприємств цифрової економіки» (науковий керівник: доц. Марценюк Р. А.); Щербатого М. І. на тему «Факторний аналіз витрат діяльності сільськогосподарських підприємств» (науковий керівник: доц. Бойко Р.В.); Мисак Л. В. на тему «Ухилення від сплати податків бізнес-структур: економічні та соціальні наслідки» (науковий керівник: проф. Герасименко Т. О.); Терлецької В. А. на тему «Особливості обліку суб'єктів господарювання, що займаються дропшипінгом» (науковий керівник: доц. Марценюк Р. А.); та Чіпак Ю. Р. на тему «Особливості справляння акцизного податку в Україні» (науковий керівник: доц. Бойко Р.В.).
Також, на пленарному засіданні виступили здобувачі з інших закладів освіти: Дар’їна В. О. на тему «Актуальні питання обліку виробничих запасів» (науковий керівник: доц. Міщук Є.В., Криворізький національний університет),
Юрченко А. О. на тему «Проблеми обліку дебіторської заборгованості» (науковий керівник: доц. Мілька А. І., Полтавський університет економіки і торгівлі).
Робота форуму проходила за такими тематичними напрямами: проблеми теорії і практики бухгалтерського обліку в умовах інтеграційних процесів; теорія, методика та організація економічного аналізу в умовах глобалізації; стан і напрями розвитку контролю в умовах інтеграції національної економіки; проблеми теорії та практики оподаткування

• он-лайн зустріч