Державна служба та етика державних службовців

Чому питання етики дуже важливі в сучасному світі, бізнесі, професії, державній службі? Продовжили вивчення етичних підходів у професії та суспільстві студенти групи ОП-21-1 : 19.11.21 р. в он-лайн форматі головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління державної казначейської служби України в Івано-Франківській області п. Галина Григораш провела лекцію щодо етичних принципів на державній службі.

Ознайомивши з вимогами чинного законодавства щодо етичних норм та правил на державній службі, аудиторія  з цікавістю порівняла їх з вимогами Етичного кодексу ІФНТУНГ та Міжнародного кодексу етики професійних бухгалтерів.

Цікавими моментами для студентів були особливості вступу на державну службу, заборони та обмеження, поведінка державних службовців у суспільному середовищі, декларування доходів.

Продовжимо плідну співпрацю з ГУ ДКСУ в Івано-Франківській області щодо набуття загальних та спеціальних компетентностей майбутніх фахівців з обліку та оподаткування!

• он-лайн зустріч