Державна митна служба України шукає фахівців

Відбулася низка робочих зустрічей представників ІФНТУНГ з керівницею підрозділу по роботі з персоналом Івано-Франківська митниця.

Митниця шукає молодих зацікавлених людей, вмотивованих змінювати підходи до митної справи.

А де шукати таких фахівців? Звісно, що серед магістрів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Примітно, що є потреба у фахівцях і технічного, і гуманітарного профілю, не лише у випускниках економічних спеціальностей. А найважливіше - можна обрати митницю будь-якого регіону України, де є вакансії

Серед кадрових потреб — енергетики, зацікавлені в роботі на Енергетичній митниці, документознавці-фахівці з інформаційної справи – для організаційного забезпечення й ведення діловодства, комунікацій та взаємодії з громадськістю, ІТ-фахівці – для реалізації цифрового розвитку та інформаційної безпеки, фахівці з публічного управління. І це не вичерпний перелік.

Пріоритет — для студентів-магістрів.

Переконані, що студенти й випускники ІФГТУНГ є тими вмотивованими й високопрофесійними фахівцями, що здатні забезпечувати євроінтеграційний курс нашої держави.

Зацікавились? Зареєструйтеся за Гугл-формою https://forms.gle/MgGB2GtD4DoCApk4A  і приєднуйтесь до навчання.