День університету

8 вересня наш колектив відзначає День університету - одне з найтепліших, можна сказати сімейних свят спільноти ІФНТУНГ.

Цього разу воно особливе: в історію нашого ЗВО назавжди вписано драматичну сторінку воєнного часу. Але ми разом перегортаємо її, повертаючи університет до нормального ритму життя.

Тому сьогодні ми дякуємо одне одному за терпіння, мужність, працьовитість і наполегливість у відновленні нашого другого дому - ІФНТУНГ! Дякуємо всім нашим друзям, які стали з нами пліч-о-пліч у хвилину біди! А найголовніше - дякуємо Пречистій Богородиці за Покров захисту, що не дав статися найгіршому і запобіг загибелі людей!

Саме їй, нашій Небесній Опікунці, сьогодні було присвячено молебень біля ротонди Божої Матері. Він уже став традиційним для університету на честь Різдва Діви Марії, і цей рік не є винятком. Молебень об'єднав наше духовенство, всю університетську спільноту і громаду міста як одну родину під Божим проводом.

Тож напередодні великого церковного свята і з нагоди Дня університету давайте висловимо свою глибоку вдячність і до тих, хто боронить нашу Батьківщину, до тих, хто віддав життя за її свободу. І, мабуть, найкращим знаком такої вдячності буде донат на ЗСУ. Нехай маленький внесок кожного з нас стане частинкою бойового дрону чи захисної системи РЕБ, частинкою медичного автомобіля чи військового спорядження.

Адже в часі війни День університету - особливий. Тож відсвяткуймо його теж по-особливому, гідно наших Героїв!

• S
  • Q