День машинобудівника 2022

Щорічно кафедра КМВ проводить урочистості з нагоди Дня машинобудівника, на які були запрошені студенти 1 курсу спеціальності Прикладна механіка. Ведучими свята виступили студенти-старшокурсники Сергій Баланик та Євген Левицький. Перед  студентами з привітаннями виступив завідувач кафедри КМВ Панчук Віталій.

Почесні гості свята - представники компанії Леоні - Ковтуняк Уляна та випускник кафедри Семенчук Назарій привітали студентів та побажали першокурсникам успіхів, розповіли про конкурс студентських проектів, в якому можуть прийняти участь всі бажаючі.

Викладач кафедри проф. Копей Володимир Богданович підготував презентацію з роботами студентів, які вони виконували в прикладних програмах під час навчання.

Студент-магістр  Олег Лобур представив проєкт  обслуговуючого візка для роботів-маніпуляторів складальної лінії, студент-бакалавр 4 курсу  Витвицький Володимир представив свій проєкт 3D принтера. Дистанційно приєдналися до свята магістри Мельник Олександр та Веркалець Анатолій, які презентували  свій проєкт рухомої платформи для обслуговування лабораторії роботизації.

Війна внесла зміни в життя кожного українця. Після нашої перемоги Україна стикнеться з великими викликами щодо відновлення своєї економіки та інфраструктури. Знищення промисловості та інфраструктури внаслідок війни вимагає великих зусиль і спеціалізованих знань для відновлення країни на шляху до процвітання.
Передусім, буде потрібна армія фахівців у сфері будівництва та інженерії для відбудови міст, доріг, мостів та інших об'єктів інфраструктури, що зазнали руйнування. Інженери будуть зайняті до проектування та відновлення заводів та фабрик, а також до впровадження сучасних технологій у виробництво, забезпечення ефективності та конкурентоспроможності українських підприємств.
Крім того, оборонно-промисловий комплекс буде відновлюватися та розвиватися після війни. Це створити нові можливості для інженерів і технологів, які працюють у виробництві та розробці військового обладнання, електроніки та високоточних систем.
Завдяки зусиллям цих фахівців та інших професіоналів Україна може подолати виклики, пов’язані з війни, і розпочати нову епоху в розвитку країни, спираючись на сучасні технології та знання, які вони принесуть.

Навчання - це ключ до майбутнього, і ви, молоді громадяни, маєте унікальну можливість вдосконалювати свої знання і навички, щоб сприяти відновленню та розвитку нашої країни. Нехай ваше бажання отримувати знання буде завжди вас підтримувати і вдохновлювати. Прагніть до висоти у навчанні, а ваша робота і присвята обов’язково призведуть до яскравого майбутнього, як для вас особисто, так і для України в цілому.

Вітаємо наших першокурсників з новим етапом у Вашому житті – з початком студентських років! Міцного всім здоров’я, добра, творчих успіхів та нових відкриттів на шляху до знань. Щасти вам на обраному шляху!

• День машинобудівника 2022
  • Запрошені гості Ковтуняк Уляна та  Семенчук Назарій