День бухгалтера і аудитора - професійне свято викладачів кафедри обліку та оподаткування

Тісна співпраця кафедри обліку та оподаткування з органами місцевого самоврядування м. Івано-Франківська забезпечує актуальність освітніх програм з підготовки фахівців-бухгалтерів та їх конкурентоспроможність на ринку праці.

З нагоди професійного свята Дня бухгалтера і аудитора ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ привітало  і висловило повагу й подяку професорсько-викладацькому складу кафедри обліку та оподаткування за високий рівень фахової підготовки спеціалістів з бухгалтерського обліку та оподаткування з високими етичними цінностями.

Випускники кафедри успішно працюють у бухгалтерській службі Фінансового управління,  проявляючи високоосвіченість, наполегливість, вміння працювати в команді на благо України.

• Привітання