Демонстраційні плакати - результат співпраці кафедри ЕЕМ з корпорацією АСКО-УКРЕМ

Кафедра електроенергетики, електротехніки та електромеханіки розширює свою співпрацю з провідними виробниками електротехнічного обладнання України. Гарант освітньої програми першого бакалаврського рівня освіти Олег СОЛОМЧАК за підтримки завідувача кафедри Петра КУРЛЯКА  встановив ділові зв’язки з Корпорацією АСКО-УКРЕМ  - лідером ринку електротехнічної продукції України. Її основна спеціалізація - виробництво і експертні продажі якісного та доступного українському споживачеві електротехнічного обладнання: низьковольтної автоматики, інсталяційної і світлотехнічної продукції, первинних елементів живлення. Широка територіальна представленість бренду АСКО-УКРЕМ, оптимальне співвідношення якості та ціни - складові успіху її продукції, незмінно затребуваної цільовим споживачем. В рамках співпраці АСКО-УКРЕМ передала кафедрі електроенергетики, електротехніки та електромеханіки ряд демонстраційних стендів із взірцями електротехнічного обладнання. Також домовлено про проведення ряду он-лайн лекцій фахівцями корпорації для студентів ІФНТУНГ та інших зацікавлених фахівців регіону.

Навчаючись на новітньому обладнанні, студенти отримують актуальні та практичні навички, мають кращі шанси на успішну кар'єру після закінчення навчання, оскільки вони вже знайомі зі специфічними інструментами та технологіями, які використовуються на робочому місці.
Основними напрямками діяльності корпорації є:
– широкий асортимент низьковольтної продукції та електромонтажного інструменту;
– побутова електроінсталяція;
– електровимірювальні прилади;
– виробництво електрощитового обладнання.
При цьому Корпорація оперативно реагує на запити ринку й освоює також інші напрямки.
Корпорація здійснює інформаційну та технічну підтримку партнерів.
Область застосування продукції АСКО-УКРЕМ:
– Житлово-комунальне господарство;
– Будівництво;
– Агропромисловий комплекс;
– Харчова промисловість;
– Деревообробка;
– Машинобудування;
– Металургія та ін. галузі народного господарства.
Ознайомитись з повним переліком продукції можна на сайті корпорації https://www.acko.ua/

• ів
  • іві