Давню дружбу скріпив меморандум!

Більше десятиліття співпрацюють Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу та Івано-Франківський юридичний інститут національного університету “Одеська юридична академія” у питаннях підготовки громадян за програмою офіцерів запасу на базі кафедри військової підготовки ІФНТУНГ.

Важливим етапом у цій співпраці став Меморандум, в основі якого закладено положення про закріплення та поглиблення існуючої співпраці. Підписанти Меморандуму – ректор університету ІФНТУНГ Євстахій Крижанівський, начальник кафедри військової підготовки, полковник Андрій Станецький та директор Івано-Франківського юридичного інституту НУ ОЮА Роман Савчук, одностайні у своїх сподіваннях, що співпраця в рамках Меморандуму сприятиме пошуку та розвитку нових підходів в реалізації освітньо-виховного процесу, військово-патріотичного виховання молоді та популяризації навчальних закладів.

Підписання Меморандуму є надзвичайно актуальним, оскільки враховуючи сучасні суспільно-політичні реалії в Україні, навчальні заклади розуміють значимість виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі, формування активної громадянської позиції, та не стоять осторонь зміцнення обороноздатності країни. Адже традиційно багато випускників цих навчальних закладів поєднують отримані цивільну спеціальність та військове звання «молодшого лейтенанта запасу» та проходять службу на офіцерських посадах в Збройних Силах України, Національній поліції, Службі безпеки України та інших силових структурах.

Сторони задекларували наміри щодо подальшої співпраці з проведення військової підготовки громадян за програмою підготовки офіцерів запасу, вивчення, методичного та практичного забезпечення предмету «Захист України», а також проведення спільних конференцій, семінарів, засідань, круглих столів та інших заходів з нагоди відзначення державних, національних та професійних свят, вшанування визначних історичних подій та видатних дат державотворення України. Закріплено також домовленості щодо обміну навчальними та навчально-методичними матеріалами, навчальною, науковою та науково-методичною літературою, періодичними виданнями.

Керівники обох закладів вищої освіти переконані, що спільні зусилля будуть ефективними та сприятимуть успішній реалізації положень, викладених у Меморандумі.

 

  • Давню дружбу скріпив меморандум!
  • Давню дружбу скріпив меморандум!
  • Давню дружбу скріпив меморандум!
  • Давню дружбу скріпив меморандум!
  • Давню дружбу скріпив меморандум!
  • Давню дружбу скріпив меморандум!
  • Давню дружбу скріпив меморандум!
  • Давню дружбу скріпив меморандум!