ЦРП «Бізнес-Інкубатор» організовує Чемпіонат Івано-Франківської області з шахів

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу віддавна славиться як потужний спортивний центр Прикарпаття, а з часу відкриття оновленого спортивного комплексу ім. А. П. Ґемби  – й України. Велику увагу в університеті приділяють й інтелектуальним спортивним дисциплінам, зокрема шахам, які розвивають логічне мислення, а також можуть стати основою для опанування низки аналітичних професій. Упродовж 2020 року  Центр розвитку підприємництва «Бізнес-Інкубатор» ІЕМ ІФНТУНГ приймав у своїх стінах шаховий турнір «Шахові надії Прикарпаття».

А з 4 лютого до 7 лютого, в ЦРП «Бізнес-Інкубатор» ІЕМ ІФНТУНГ проходить Чемпіонат Івано-Франківської області з шахів серед юнаків та дівчат до 16-ти років. Захід відбувається за організації ЦРП «Бізнес-Інкубатор»,

Управління спорту Івано-Франківської ОДА

та Івано-Франківської обласної федерації шахів.  

У чемпіонаті беруть участь 11 осіб – юнаки та дівчата з Івано-Франківської області: з Івано-Франківська, Рогатинського, Надвірнянського та Богородчанського районів.

Учасників турніру привітав голова Івано-Франківської обласної федерації шахів  Василь Палагіцький. Він побажав їм успіху, зазначивши, що чемпіони області візьмуть участь в Чемпіонаті України з шахів, який проходитиме з 1 по 12 березня 2021 року у м. Краматорськ Донецької області.

Бажаємо юним шахістам перемог! Й нагадуємо, що обласний чемпіонат триватиме до 7 лютого за суддівства Наталії Палагіцької.