Чесність у навчанні: плагіат і його наслідки

25 лютого 2021 року студенти груп ЕКОм-20-1, ТЗКм-20-1, ЕКО-19-1, ТЗ-19-1 прослухали лекцію «Чесність у навчанні: плагіат і його наслідки», яку провела доц. кафедри філології та перекладу, працівник відділу забезпечення якості освіти ІФНТУНГ, сертифікований учасник наукового стажування «Академічна доброчесність» (Варшава) Веселовська Н. В. Студенти мали змогу почути інформацію про фундаментальні цінності академічної доброчесності, про правові аспекти академічної доброчесності, зокрема про внутрішні положення ІФНТУНГ, що регулюють забезпечення якісних освітніх послуг, а також дізнатись про електронну скриньку довіри, яка недавно почала функціонувати в університеті. Не менш цінною для студентів була інформація щодо плагіату, зокрема йшлося про способи цитування в академічному тексті, про покликання та перепокликання, а також про те, як працює комп’ютерна програма з метою виявлення плагіату.

Студенти-екологиСтуденти-екологиСтуденти-екологи