ЧЕРГОВІ ЗАХИСТИ БАКАЛАВРСЬКИХ РОБІТ НА КАФЕДРІ ПУА

Кафедра публічного управління та адміністрування ІФНТУНГ провела чергові захисти бакалаврських (кваліфікаційних) робіт студентів і студенток бакалаврської програми з публічного управління та адміністрування.

Презентації досліджень здобувачів і здобувачок оцінювала екзаменаційна комісія у складі першого заступника голови Івано-Франківської обласної ради Василя Гладія, завідувача кафедри ПУА ІФНТУНГ Івана Лопушинського, доценток кафедри ПУА ІФНТУНГ Марії Красій та Ірини Озьмінської.

Приємно відмітити високу якість бакалаврських (кваліфікаційних) робіт і рівень підготовки наших студентів і студенток до їх захисту, що цілком відповідає освітньому рівню бакалавра з публічного управління та адміністрування!

Від імені професорсько-викладацького та методично-допоміжного персоналу кафедри ПУА ІФНТУНГ вітаємо випускників і випускниць бакалаврської програми та бажаємо подальших освітніх і професійних досягнень!