Наукова доповідь претендента на вступ в докторантуру

12 вересня 2024 відбулося  чергове засідання кафедри екології, на якому відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про підготовку здобувачів

вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у закладах вищої освіти (наукових установах)» від 23.03.2016 р. No 261 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 19 травня 2023 р. No 502 та від 03 травня 2024 No 507) розглянуто відповідність поданих документів для вступу у докторантуру Багрія С.М. за спеціальністю «Екологія». Заслухана доповідь про результата наукових здобутків на тему: «Наукові основи підвищення рівня екологічної безпеки території видобутку калійної солі у пост майновий період». За результатами обговорення, у якому взяли участь проф. Адаменко Я.О., проф. Архипова Л.М., проф. Приходько М.М. ухвалено рішення про можливість рекомендації до зарахування у докторантуру доц.Багрія С.М.  та подання висновку на розгляд Вченої ради Університету ( науковий консультант д.т.н., проф. Мандрик О.М.).

• докторантура