Чергова заслужена нагорода студентського відділення SPE

Студентське відділення Міжнародного товариства інженерів-нафтовиків SPE ( Society of Petroleum Engineers) Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, яке функціонує при Інституті нафтогазової інженерії, отримало відзнаку Європейського регіонального відділення SPE «Визнання 2024» в розділі поширення технічних знань.

Це велике досягнення, яке свідчить про високі стандарти професійної компетентності та відданості своїй роботі студентів, членів студентського відділення SPE в ІФНТУНГ.

Міжнародна нагорода є результатом наполегливої праці та самовідданості студентів, відзначає вагому роль студентського відділення в розвитку професійних і наукових навиків студентів, аспірантів та молодих учених, популяризацію науково-технічних досягнень у нафтогазовій галузі. До цієї великої праці особливо доклалися учасники відділення: Тарас Нагірний – президент (гр.НБ-21-1); Дмитро Нащочич - віце- президент (гр.НІВ-21-1); Ярослав Петрусик – секретар (гр.НІВ-21-2); офіцери Михайло Петришак (гр. НІВм-23-2), Софія Керц (гр.НІВ-21-1), Олександра Дивак (гр.НІВ-22-3), Роман Сулімов (гр.НІВ-20-1), Микола Маркевич (гр.НІМм-23-1), Юрій Типусяк (гр.НІВ-21-3), Катерина Ажигова (гр.НІВ-21-1).

Щиро вітаємо з високим визнанням!