Чергова партія допомоги від німецьких друзів

У важкий для України час, коли наша держава потерпає від агресії росії, справжні друзі допомагають розвивати навчально-матеріальну базу університету для якісного забезпечення навчального процесу та покращення побуту студентів. Серед таких друзів – Асоціація Vereinigung der Ukrainer Nordedeutschlands e.V. з Німеччини, яка включилась у допомогу з перших днів повномасштабного вторгнення та посприяла  облаштуванню нових навчальних класів.

Не залишили нас німецькі друзі й у біді після ракетної атаки по університету. Було розуміння, що розбиті вікна пошкодили меблі та обладнання в класах, що зробило їх непридатними для навчального процесу. Тож команда Vereinigung der Ukrainer Nordedeutschlands e.V.». мобілізувала свої зусилля, підключила небайдужих, зібрала найнеобхідніше й завантажила. І ось вже  сьогодні Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу отримав чергову партію допомоги від німецьких друзів.

Отримані комп’ютери, шафи, крісла призначені для навчальних аудиторій і комп’ютерних класів, які будуть використовуватись при підготовці майбутніх фахівців.

Університетська спільнота ІФНТУНГ висловлює щиру вдячність Асоціації Vereinigung der Ukrainer Nordedeutschlands e.V за надану допомогу та підтримку. Це однозначно позитивно вплине на зростання темпів відновлення класів та корпусів та їхню підготовку до нового навчального року. Разом – ми сила!

Акутуальні новини