БУВР: ЗДОБУВАЧІ. ВИПУСКНИКИ. РОБОТОДАВЦІ

16 квітня 2024 року магістри групи ЕКОм-23-1 і бакалаври групи ЕКО-21-1 ознайомились з лабораторією моніторингу вод Західного регіону Дністровського БУВР.

Начальниця лабораторії Марія Засідко розповіла про проведення державного моніторингу поверхневих води, ознайомила студентів із найсучаснішими лабораторними приладами, напрямками дослідження у лабораторії та як складаються протоколи досліджень.

Фахівці лабораторії детально показали весь процес роботи лабораторії – від моменту реєстрації та кодування проб води, підготовки їх до аналізу, як здійснюється хімічний, фізико-хімічний, спектрометричний та хроматографічний аналізи.

Студентам було цікаво, коли своїм досвідом ділилися випускники кафедри екології. Леся Пенкальска пояснила як відбувається прийом, реєстрація та шифрування проб води, яким чином необхідно відбирати та транспортувати проби. Ярина Петрик розкрила «тайни» аналітика. А аспірантка ОНП «Екологія»Мар’яна Стах показала як проводиться підготовка зразків до хроматографічних випробувань.

Приємно бачити кар’єрне зростання випускників кафедри екології!!!

Хочеться побажати здобувачам та нашим випускникам нових звершень!

Виражаємо щиру подяку начальниці лабораторії Марії Засідко за насичену пізнавальну екскурсію та неймовірне натхнення!

Екскурсія організована за ініціатив гарантів ОНП «Екологія» підготовки здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти д.т.н., професора Олега Мандрика та ОПП «Екологія» підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти к.т.н., доцента Марії Орфанової.

Дністровський БУВР: https://www.facebook.com/vodaif.gov.ua

• БУВР: ЗДОБУВАЧІ. ВИПУСКНИКИ. РОБОТОДАВЦІ