Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

У фоє Головного корпусу Івано-Франківського  національного технічного університету нафти і газу від самого ранку людно. Тут за ініціативи Студентського профкому університету о 10.00 стартував благодійний ярмарок, виручені від якого кошти будуть направлені на підтримку Збройних сил України.

2Ініціатива студентського самоврядування знайшла активну та масову підтримку адміністрації, викладачів та студентів всіх інститутів, працівників університету.1 Студенти всіх інститутів розклали  товари, виготовлені власноруч чи куплені за власний кошт: на ярмарку можна придбати смаколики, книжки, підручники, іграшки, картини, сувеніри, ігри, сувенірну нафту тощо.

На перервах викладачі і студенти мали нагоду поласувати чимось смачненьким, придбати сувеніри, поповнити свою домашню бібліотеку, купити подарунок. Це все – заради шляхетної мети: допомогти ЗСУ.

Варто зазначити, що гроші збирають на потреби військових. Скільки назбирають – важко передбачити. А от кому передадуть, будуть вирішувати, коли підіб’ють підсумки. Це питання буде обговорено у Студентському профкомі сьогодні після акції.

Речі, які не продалися, будуть передані на благодійність.

P.S.  Спільними зусиллями студентів, викладачів та небайдужих ми змогли зібрати понад 30000 грн.  Студентський профком вдячний кожному, хто долучився та розділив цей день з нами, адже кожна маленька дрібничка сьогодні це – великий крок до нашої перемоги