СПІВПРАЦЯ ІФНТУНГ ТА Blackthorn Vision

23 травня 2024 року відбулася відкрита лекція з дисципліни "Комп'ютерні технології та програмування". Лекцію провели кандидат технічних наук, викладач кафедри автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій Скрип’юк Ростислав Богданович, а також запрошений гість Якубовський Володимир Петрович Chief Delivery Officer компанії Blackthorn Vision. На захід зібралися студенти різних курсів, викладачі та всі охочі дізнатися більше про сучасні тенденції у сфері інформаційних технологій та основ програмування.

1

Під час цієї зустрічі були розглянуті основні компоненти комп'ютерних систем і їх функції, а також приділено велику увагу основам програмування. Було детально розглянуто базові концепції, такі як змінні, цикли та умовні оператори, з використанням прикладів на популярних мовах програмування, таких як Python та Java. Продемонстровані прості програми, що допомогло слухачам зрозуміти, як ці концепції реалізуються на практиці.

Наступним вагомим питанням було обговорення сучасних тенденцій у галузі інформаційних технологій, таких як хмарні обчислення, штучний інтелект, машинне навчання, Інтернет речей (IoT) та кібербезпека. Особливу увагу було приділено актуальності та перспективам розвитку цих напрямів, а також їхньому впливу на різні сфери життя.

6

Також було розглянуто приклади практичного застосування комп'ютерних технологій у бізнесі, науці, медицині та освіті. Були представлені успішні кейси з використання програмного забезпечення для автоматизації бізнес-процесів та аналізу даних. Студенти мали можливість дізнатися про реальні проекти, у яких застосовуються сучасні ІТ-розробки, в тому числі і в нафто-газовій сфері.

Після завершення лекції студенти та гості мали можливість задати питання, що переросло в доволі цікаву, душевну та плідну дискусію. Багато присутніх висловили вдячність за цікавий та інформативний виклад матеріалу, відзначивши його актуальність та практичну спрямованість.

4        5

Відкрита лекція з дисципліни "Комп'ютерні технології та програмування", яка була присвячена сучасним тенденціям у галузі інформаційних технологій, а також основам програмування та використання комп'ютерних технологій у різних сферах діяльності, стала чудовою нагодою для студентів поглибити свої знання у сфері ІТ, дізнатися про новітні технології та отримати натхнення для подальшого навчання та професійного розвитку.