Безпека праці – право та обов’язок кожного

У рамках заходів до Дня охорони праці, які відзначається 28 квітня, фахівці Управління інспекційної діяльності в Івано-Франківській області Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці прочитали лекцію для студентів Івано-Франківського національного технічного університету

Представники Міжрегіонального управління роз’яснили студентам основні вимоги трудового законодавства, поділились своїм досвідом і знаннями щодо безпеки праці та попередження виробничого травматизму. Вони також  наголосили на важливості навчання і перевірки знань з питань охорони праці, використанні засобів індивідуального захисту на робочому місці, дотриманні гігієни праці, медичних оглядах працівників.

Лекція викликала значну зацікавленість майбутніх фахівців з охорони праці. Гості відповіли також на чисельні запитання студентів щодо дотримання вимог безпеки праці, наголошуючи: «Безпека праці – це право та обов’язок кожного».