Безпечний освітній простір – пріоритет #1 для ІФНТУНГ

Ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Ігор ЧУДИК взяв участь у програмі «На часі» ТРК «РАІ». Говорили про наболіле - про наслідки ворожої атаки 22 червня цього року.

Маємо надію, що розпочнемо новий навчальний рік вже у відновлених корпусах і авдиторіях. Ми рук не опустили. Ми стали швидшими і значно цілеспрямованішими.

Постраждало на сьогодні багато університетів. Бачимо, що ворог б‘є по освітній сфері, бо українці – розумна нація, і університети посилюють цю нашу перевагу.

«Повоєнна відбудова буде за технічною освітою. А ми - технічний університет. Тому приходьте в ІФНТУНГ, здобувайте освіту не лише нафтогазового, а загалом енергетичного, технічного чи інших профілів. Ми дамо вам дорогу в життя, аби ви могли прославляти Україну і робити її міцнішою з точки зору енергетичної і національної безпеки», - звернувся до абітурієнтів ректор ІФНТУНГ.