Архітектура поза часом. Минуле та майбутнє палацу Потоцьких

6 травня 2021 р. відбулося відкриття виставки творчих робіт студентів-архітекторів кафедри архітектури та містобудування інституту архітектури, будівництва та енергетики Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу «Архітектура поза часом» на території пам’яткового комплексу Палацу Потоцьких в м. Івано-Франківську.

У своїх творчих роботах студенти розкрили проблематику збереження та розвитку комплексу Палацу Потоцьких XVII – XVIII ст. та цінної історичної забудови Івано-Франківська. У продовж 2019 – 2021 років студентами розроблено пропозиції реставрації, пристосування та ревалоризації цінних історичних споруд на території Палацу Потоцьких та міста-фортеці Станіславова. Представлено цікаві ідеї щодо музеєфікації та ознакування частково втрачених елементів історичної фортеці.

​​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​