Акредитація ОП «Комп'ютеризовані системи управління та автоматики»

Шановні викладачі, студенти, аспіранти та інші зацікавлені особи!

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу 28-30 вересня 2022 року відбудеться оn-line візит експертної групи для проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Комп'ютеризовані системи управління та автоматики» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю «151 Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології». З оn-line програмою візиту можна ознайомитися на сайті університету за посиланням.

З відомостями самооцінювання можна ознайомитись за посиланням.

28 вересня 2022 р. о 16.25 - 16.55 год запрошуємо на ВІДКРИТУ ЗУСТРІЧ усіх охочих учасників освітнього процесу (крім гаранта ОП та представників адміністрації ЗВО) з експертною групою, приєднатися до Zoom-конференції за посиланням:

Ідентифікатор конференції: https://us05web.zoom.us/j/84315111808?pwd=OVQ2WE0wWFJZbld6blF4a3BJaFpndz09

Пароль: 2022