Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Екологія»

З 28 по 30 листопада 2018 року  в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №1581-л від 19.10.2018 року працювала комісія з проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Екологія зі спеціальності 101 Екологія за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

• Мальований Мирослав Степанович - завідувач кафедри завідувач кафедри екології та збалансованого природокористування Національного університету «Львівська політехніка», доктор технічних наук, професор, голова комісії;
  • Волошкіна Олена Семенівна - завідувач кафедри охорони праці та навколишнього середовища Київського національного університету будівництва і архітектури, доктор технічних наук, професор.

За результатами роботи комісією підготовлено та подано до Міністерства освіти і науки України висновок про можливість акредитації освітньо-професійної програми «Екологія».

Акредитаційна експертизаАкредитаційна експертизаАкредитаційна експертиза

Додаткова інформація новин: