«Адвокатування європейських правил конкуренції»

В умовах незворотних євроінтеграційних процесів, прискорених здобуттям Україною статусу «кандидата до вступу в ЄС», актуальним і своєчасним є вивчення європейських правил конкуренції і перспектив їх застосування в Україні.

Саме тому Божена Римчук і Тамара Іванюлик (студенти 2 курсу спеціальності «Публічне управління і адміністрування») під керівництвом к.е.н., доцента кафедри ПУА Наталії Струк успішно пройшли навчання на освітньому модулі «Адвокатування європейських правил конкуренції». Освітній модуль був організований на базі Державного торговельно-економічного університету і проводився в межах проєкту Жана Моне 101047657 – AERC – ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH у форматі інтерактивної онлайн-дискусії.

Під час вивчення курсу студенти дізналися про: цінність економічної конкуренції для ЄС, детермінанти розвитку конкуренції в ЄС, культуру конкуренції і кращі практики адвокатування для різних аудиторій, сучасні виклики для конкуренції.

Після успішного завершення навчання слухачі освітнього модулю отримали відповідні сертифікати.

• Струк Н.
  • Римчук