15 вересня 2022 року відбулася посвята першокурсників в студенти!

Дорогі першокурсники!

Від імені колективу кафедри ЕЕМ дозвольте щиро привітати нове поповнення студентів першого курсу зі вступом до нашої дружної родини! Спеціальність 141 «Електроенергетика» вже не перший рік входить до когорти кращих в університеті за набором! (+62 студенти на базі ПСЗО та +21 на основі ОКР молодшого спеціаліста).

Ми переконані, що ваш вибір принесе вам успіх у житті та професійній діяльності, адже попит на висококваліфікованих інженерів-енергетиків в Україні та світі стрімко зростає.

Після урочистої посвяти та знайомства з керівництвом університету завідувач кафедри ЕЕМ Petro Kurlyak (Курляк П. О.), гарант першого (бакалаврського) рівня освіти Олег Соломчак (Соломчак О. В.) та куратори запросили першокурсників до аудиторій 1-го корпусу ІФНТУНГ та провели знайомство з викладачами кафедри.

Вітаємо з початком нового етапу вашого життя та бажаємо успіхів у навчанні, мирного неба, бути сміливими, старанними, енергійними, добрими, допитливими та дружними!

Слава Україні! Героям слава!

Більше фото на фейсбук-сторінці