ЗУСТРІЧ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ

24 вересня 2024 р. відбулася зустріч представників стейкхолдерів з магістрами та бакалаврами спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій». Відбулось обговорення сучасних проблем та перспектив розвитку геодезичної та землевпорядної діяльності в Україні та зокрема на Івано-Франківщині. Студентам розповіли про специфіку їх майбутньої професії в галузях картографії, архітектури та містобудування, оцінки землі. Педагогічний колектив кафедри обговорив з виробничниками преєкти освітніх програм та робочі програми профільних дисциплін для врахування у навчальному процесі сучасних потреб виробництва.
  Серед запрошених стейкхолдерів – керівники та працівники провідних підприємств галузі:
  1. Чернов Роман Миколайович – заступник начальника відділу контролю земельних відносин Департаменту комунальних ресурсів та сільського господарства Івано-Франківської міської ради.
  2. Качан Григорій Іванович – директор комунального виробничого підприємства «АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНЕ БЮРО - ІФ».
  3. Пона Оксана Ярославівна – директор ТОВ «КАЙЛАС АЕРО/ГІС ТЕХНОЛОГІЇ».
  4. Стоян Богдана Богданівна – представник науково-дослідного і проєктного інституту «ДІПРОМІСТО».