Зустріч студентів-магістрів з представником гкофізичного підприємства

12 жовтня 2023р. студенти другого (магістерського) рівня освіти мали змогу поспілкуватися з представником геофізичного виробництва. Гостем онлайн-зустрічі став випускник кафедри польової нафтогазової геофізики ІФНТУНГ 2002р., начальник партії №3 ТОВ “ГЕОРОЗВІДКА” Комар Роман Михайлович, який працює в царині сейсморозвідки уже понад 20 років.

Роман Михайлович ознайомив присутніх із сучасними викликами, що стоять перед енергетичною галуззю в цілому та геофізичними підприємствами зокрема, окреслив основні напрямки діяльності компанії «ГЕОРОЗВІДКА», охарактеризував апаратуру, яку використовують працівники компанії, та поділився новітніми досягненнями. Окрему увагу було акцентовано на особливості роботи у різних структурно-тектонічних зонах для підготовки перспективних об’єктів під глибоке буріння.

На завершення, п. Роман запросив усіх бажаючих після завершення навчання приєднатися до дружного та злагодженого колективу ТОВ “ГЕОРОЗВІДКА”.