Вчимося на практиці з першого курсу – це про ІФНТУНГ!

 Днями першокурсники освітніх програм «Прикладна економіка», «Підприємництво та менеджмент стартапів» відвідали Головне управління статистики в Івано-Франківській області.

Це не просто екскурсія — це реальне занурення в професію вже з перших місяців навчання.

У межах курсів «Інституційна економіка» та «Управлінська економіка» для студентів провели практичний семінар: «Статистичне виробництво: від збирання звітів до поширення статистичної інформації».

Зображення видалено. Семінар провела Тетяна Мацюк – начальниця відділу поширення інформації, комунікацій та моніторингу статистичної діяльності.

Студенти дізналися:

Зображення видалено. як формується статистична інформація

Зображення видалено. як її аналізують і поширюють

Зображення видалено. як використовувати дані у майбутній професії.

Супроводжували групу викладачі «Кафедра Прикладної Економіки» : завідувачка Уляна Бережницька та доцентки Тетяна Паневник та Ірина Метошоп.

Зображення видалено. Важливо, що такі практичні заняття – це вже традиція університету, яка допомагає студентам з перших курсів краще зрозуміти свою майбутню професію.

Зображення видалено. Дякуємо фахівцям управління статистики за відкритість, досвід і натхнення! ІФНТУНГ вкотре доводить: професія починається з першого курсу

 

  • 2
  • 3
  • 4
  • 1

ОСТАННІ НОВИНИ

На думку фахівця