Успішний захист в Кракові

Відбувся очний захист магістерських робіт студентів освітньої програми "Обладнання нафтових і газових промислів" Інституту інженерної механіки в Гірничо-Металургійній Академії ім С.Сташіца на партнерській кафедрі інженерії машин та транспорту. Свої магістерські роботи представили та успішно захистили студенти: Владислав Оропай, Владислав Оксак, Андрій Диннік. Інтернаціональна езаменаційна комісія в складі зав. кафедри проф. Кшиштофа Котвіци, проф. Міхала Бембенека, проф. Каміла Мухи, а також директора Інституту інженерної механіки проф. Любомира Романишина та асистента кафедри нафтогазових машин та обладнання Юрія Мосори заслухавши представлені доповіді одноголосно вирішила оцінити дані роботи на високі позитивні оцінки.

Вітаємо наших студентів та бажаємо показати ще вищий рівень при захисті магістерських робіт на рідній кафедрі !!!

• kr