Тренінг на платформі Funding&Tenders: нові можливості для співпраці

Центр міжнародного співробітництва ініціював проведення з працівниками університету  тренінгу «Пошук партнерств та створення пропозиції про співпрацю на платформі Funding&Tenders»! Захід зібрав разом ентузіастів інновацій, досліджень та міжнародної співпраці.

Під час тренінгу учасники не лише навчилися ефективно формулювати свої пропозиції для відповідних Коллів на платформі Funding&Tenders, а й набули навички розрізнення таких понять, як «результат», «наслідок», «вплив» у внутрішній тематиці Коллу. На думку учасників та організаторів, цей захід відкрив нові можливості для колаборацій та спільних проектів. Крім того, ці навички підсилять міжнародну присутність нашого університету.

Організатори прагнули, щоб кожен учасник міг реалізувати отримані знання в реальні проекти, що відкриють нові горизонти для досліджень та співпраці. Учасники та атмосфера зробили цей захід продуктивним та незабутнім.